Cena hejtmanky 2023

Hlasování – Cena veřejnosti 2023 bylo ukončeno. Děkujeme za vaše hlasy.

Dejte svůj hlas osobnosti, která by podle vás měla získat Cenu veřejnosti 2023. Hlasovat můžete na webu kraje až do 16. února 2024. 

Hlasujte prostřednictvím formuláře zde

Postup:

 1. Klikněte na podtržený odkaz výše.
 2. Zadejte vaši e-mailovou adresu.
 3. Uvidíte medailonky jednotlivých kandidátů v abecedním pořadí.
 4. Svému favoritovi udělíte hlas kliknutím na tlačítko (kroužek) vlevo vedle medailonku.
 5. Po kliknutí na vašeho favorita sjeďte na webu až dolů na konec seznamu a klikněte na tlačítko ODESLAT.
 6. Po odeslání vám na e-mail, který jste zadali do formuláře, přijde potvrzení o vyplnění dotazníku.

Formulář nabízí abecední seznam nominovaných s medailonky, které shrnují důvod jejich nominace. Po zadání své e-mailové adresy se každý dostane do formuláře, kde může vybrat svého favorita a odeslat mu svůj hlas. Z každé e-mailové adresy se smí hlasovat pouze pro jednu osobnost a pouze jednou v průběhu celého hlasování. Hlasování bude ukončeno 16. února 2024.


 

 

Nominace – Cena veřejnosti 2023

Nominujte osobnosti na ocenění Cena hejtmanky 2023. Nominace je možné podat do 15. listopadu 2023 elektronicky ve formuláři zde, případně poštou nebo osobně na podatelnu na adresu Krajský úřad Středočeského kraje, odbor KHT, Zborovská 11, Praha 5, 150 21. Na obálku napište Cena hejtmanky.
Cena hejtmanky Středočeského kraje je oceněním za vynikající občanské zásluhy o rozvoj Středočeského kraje a hrdinské a jiné výjimečné činy jednotlivých osob. Nominované osobnosti musí být spjaté se Středočeským krajem (buď tím, že se ve Středočeském kraji narodily, žijí zde nebo je s krajem spjato jejich působení, život, dílo nebo činnost). Cenu lze udělit i in memoriam.

Cena hejtmanky je udělována v těchto kategoriích:

 • Hrdinský čin a společenská odpovědnost
 • Kultura
 • Sport
 • Vzdělávání
 • Věda a výzkum
 • Pracovník veřejného sektoru
 • Podnikatel / podnikatelka
 • Cena veřejnosti

O výběru oceněného v prvních sedmi kategoriích rozhoduje na základě nominací hodnoticí komise, o vítězi v poslední kategorii se rozhoduje prostřednictvím hlasování veřejnosti, které proběhne na základě zpracovaných medailonků ze všech řádně zaslaných nominací na Cenu hejtmanky v ostatních kategoriích.


V případě dotazů se můžete obrátit na e-mail: cenahejtmanky@kr-s.cz

Doplňující informace:
Všechny řádně podané nominace budou předloženy hodnotící komisi, složené mimo jiné ze zástupců klubů jednotlivých stran zastupitelstva Středočeského kraje a dalších přizvaných osobností. Předsedkyní komise je hejtmanka Středočeského kraje. Hodnotící komise vybere osobnosti, jimž bude předána Cena hejtmanky Středočeského kraje 2023. Ze všech řádně zaslaných nominací pak budou mít lidé možnost vybrat vítěze v kategorii Cena veřejnosti, a to prostřednictvím hlasování na webu kraje

 

 

 


 

 

https://forms.gle/4quni1hrADYYvbcH7